Nahahaigused 390 teemat   499 postitust foorumis

Lisa vastus

valged laigud

Autor: Mina 21.05.10 18:09

Tere. Umbes kolma aastat tagasi hakkasid mu kehale tekkima heledad laigud ja seda ainult suviti, kui päikest võtan. Imelik on see, et need laigud ei teki alati ühte kohta, vaid iga aasta on erinev. Üks aasta on jalad neid laike täis, see aasta on käed jne.
Usun, et see ei ole seen, sest need laigud ei sügele ega ketenda, lihtsalt päikest võttes ühed kohad ei päevitu ära. Kas keegi oskab midagi soovitada, mingi rohtu või kreemi, millega neid laike kreemitada, et need ära kaoks?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Hille   22.05.10 21:59

soovitan minna nahaarsti juurde,need võivad olla bigmendilaigud

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: mart   26.07.10 23:32

mul on sama probleem, mul on terve keha peale umbselt 20 bigmendi laiku ja ma kavatsen alles nuud naharsti minna!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: marge   02.08.10 21:54

Minul käis mees sama probleemiga nahaarstil ja ei ole seenhaigus ega pigmandilaigud tal need. Lihtsalt pididki tekkima aegajalt nahale. Imelik vastus küll, aga arstil käis Tartus Elite kliinikus niiet ju peab arsti usaldama.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Vitiligo   02.08.10 22:27

On selle haiguse nimi ja on ravimatu ! Mul tekkisid ka eelmine aasta ja sel aastal tuli rohkem kui olin mais USA päikese käes! Ja just käe peal,sõrmedel.Arst ütles et keegi ei tea millest tuleb , kuidas kulgeb ja kuidas ravida.Pidi olema mingid õlid ja tabletid ning isegi lasreravi kuid kõik ilma suuremate ravi effektideta. Loen just googlist lisa ! Muide Michael Jacksonil ja Richard Hammonil sama haigus ! Kurb et ravi pole aga vähemalt ei ole nakkushaigus ega ka tee midagi muud kui lihtsalt rikub väljanägemise!!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Lehte   27.08.10 23:50

See on kindlasti vitiligo. ja ei tule ta mitte ainult suvel, vaid on aastaringselt. suvel päevitades tuleb ta rohkem esile, kuna muu nahk läheb pruunimaks. Need laigukohad lähevad punaseks, sest seal pole pigmenti ja põleb ära.
Minul on aidanud pisut haigust pidurdada valgusravi, mida olen teinud mitu kuuri. Tundub, et mul on ta päritav mingil määral. Aga proovige järgi!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada