Nahahaigused 364 teemat   461 postitust foorumis

Lisa vastus

Kas vastab tõele?

Autor: Silvi Labbi 15.09.17 11:24

FB-s levib reklaam papilloomide raviks. Kas kreem Papillor on tõesti selline imerohi? ....Saab tellida Papillor ametlikult leheküljelt
Kui rääkida mingisugustest ravimitest inimese papilloomiviiruse raviks ja kontrolli all hoidmiseks, siis praegu on maailmas ainuke ravim spetsiaalne kreem Papillor, mida muuseas saab praegu soetada soodushinnaga! See puudutab kõiki selle tõve käes kannatajaid, kuid sellest hiljem. See on ainulaadne ravim, mille on loonud Marshfield Center’i onkoloogid. Kreem on kahetoimeline. – eemaldab viiruse välised ilmingud (kõrvaldab papilloomid ja soolatüükad) ning alandab inimese papiloomiviiruse aktiivsust miinimumini. Kui rääkida lihtsas inimkeeles, tähendab see, et tõenäosus seista äkitselt väljavaate ees 3-4 kuu pärast melanoomi kätte surra alaneb teil praktiliselt nullini.

Kreem on ainuke ravim, mis mõjub mitte ainult välistele teguritele (ehk eemaldab papilloomid), vaid mõjub ka viirusele endale. Praegu on tootjal tellimused selle kreemi hankimiseks tervelt hulgalt rahvusvahelistelt meditsiini korporatsioonidelt.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada