Nahahaigused 481 teemat   592 postitust foorumis

Lisa vastus

Kas vastab tõele?

Autor: Silvi Labbi 15.09.17 11:24

FB-s levib reklaam papilloomide raviks. Kas kreem Papillor on tõesti selline imerohi? ....Saab tellida Papillor ametlikult leheküljelt
Kui rääkida mingisugustest ravimitest inimese papilloomiviiruse raviks ja kontrolli all hoidmiseks, siis praegu on maailmas ainuke ravim spetsiaalne kreem Papillor, mida muuseas saab praegu soetada soodushinnaga! See puudutab kõiki selle tõve käes kannatajaid, kuid sellest hiljem. See on ainulaadne ravim, mille on loonud Marshfield Center’i onkoloogid. Kreem on kahetoimeline. – eemaldab viiruse välised ilmingud (kõrvaldab papilloomid ja soolatüükad) ning alandab inimese papiloomiviiruse aktiivsust miinimumini. Kui rääkida lihtsas inimkeeles, tähendab see, et tõenäosus seista äkitselt väljavaate ees 3-4 kuu pärast melanoomi kätte surra alaneb teil praktiliselt nullini.

Kreem on ainuke ravim, mis mõjub mitte ainult välistele teguritele (ehk eemaldab papilloomid), vaid mõjub ka viirusele endale. Praegu on tootjal tellimused selle kreemi hankimiseks tervelt hulgalt rahvusvahelistelt meditsiini korporatsioonidelt.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Raul   22.11.17 02:23

Tellisin papilori ja olen 3 nädalat kasutanud ja ei mingit toimet!!! Järjekordne võrkturunduse rämps! Ärge ostke!

Kui see nii kõva rohi oleks, oleks ka netis rohkem juttu ka komme, tegelikult vaid selle jama reklaam

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Ann   05.12.17 12:04

Doktor David M Pariser, keda nad kasutavad on ka USA dermatoloog, aga pildid ei klapi. Tundub pettus. Helistades ei osatud arsti kohta midagi öelda ka.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada