Migreen 58 teemat   82 postitust foorumis

Lisa vastus

peavalu

Autor: Raimo Arengo 02.10.16 13:51

Tere selline piinav peavalu on mis on juba kestnud juba kolmandat päeva ,sai mõõta ka vererõhku jne vererõhk ja pulss pole enam endised.Olen ennem ka kimpus olnud peavaludega aga nüüd asi hullemaks läinud kui koormus suurem hakkab sudame juurest pistma hingamine on raskendatud ja nagemine halveneb.Peas tapselt selline tunne et nagu surub midagi!!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Taavi   11.11.16 17:31

Tegu on palavusest, keha aktiivsusest ja võimalikust veresoonte blokaadist tekkiv veresoonte paisumine või mind control, mille käigus höäälestatakse keha kabariite, et esitada tulevikus (aastate pärast) sulle sinu kogetud elamusi ja visualisatsioone. Kes peab seda hulluseks, siis üks firma lubas juba aastal 2007 Arteri artiklis tuua pimedateni telepildi, katsetused käivad ja varsti juhtmevaba telepilt saab ka pimedateni või silmitutele, kui neile pea külge lisada kaamera on neil võimalik hakkama saada igapäevaelus ja liikudes keerulistes keskkondades, sest kaamera koos superarvutiga tõlgendab pildi nende ajule vastuvõetavaks signaaliks ja aju loob neile sellest reaalsest kuvast virtuaalse, mida võib näha ka silmadega terve inimene nii silmad avatult kui suletult. Senini klassifitseeritakse seda meelepetteks või nägemuseks, kujutelmaks, kuid see on vale ja ükski neist inimestest pole päriselt haige, nad on haigeks tehtud läbi katsetuste ja kui need lõpetada saaksid nad taastuda.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Mees kes elab saksas   12.09.17 19:01

Kui proovid võtta päevas kolm paratsetamooli ja se ei moju. Siis on selge et tegu mikreeni ohuga. Minul oli võedud 08;00 12:00 kolm tapletti ja isedi ibumetiin 600 ei aidanud. Eesti arstid ei tunnista eridi mikreenio kohe. otsivad iga sugu muid põhjuseiod. Mina sain siin saksas kohe abi ja valud vähenesid. Pead olema ise nõudlik jasihikindel.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada