Migreen 58 teemat   82 postitust foorumis

Lisa vastus

Körvavalu vöimatu

Autor: Körvavalu ei lase magada 06.11.18 03:08

Kas peaks kiirabi kutsuma on hetkel möttes. Läksin öhtul magama nagu ikka ja kylge keerates hakkas valu vasakul körvas. Siuke mis lennukiga maandudes tuli alles eile aga veel hullem. Magama ei saa jäädä. Haikutamine teeb korraks valu teravamaks.
Mul on olnud imelik surve /peavalu 3+nädalat ja arst arvas selle syyks stress. Enne seda tegi ta ylevaatuse ja vaatas nägemise checkimisega kas mul kasvajat on. Tema järgi tuli välja et ei ole aga mri-masinat ega taolist ei kasutatud. Valu on ainult hullemaks läinud.
Nohu ja köha on olnud nädala, ning kuna mul iga kord kui kylma saan tuleb ka kurgupöletik,(juhtub tihti) on punased laigud kurgus hetkel ka sellest. Vastus arstilt oli juu rohkem vett.
Ning nyyd ma köhin, nina on kinni, pea valutab ja körvast peab kinni hoidma kuigi see valu ei aita. Vötsin paracetamooli 2x 500:st aga aidanud pole. Vahepeal käis suur kröks körvas mis pani valu täiesti löppema, sekundiks. Tundub et jään sellest kurdiks. Vöib see olla kurgupöletik mis on parandamatult levinenud körva!? Vöi on see lendamisest?

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada