Meestehaigused 395 teemat   584 postitust foorumis

Lisa vastus

Valu munandites ja alakõhus

Autor: toobine 11.03.10 13:52

Tere.

Väike mure. Nimelt, kui mul on pikka aega erektsioon, mis ei lõpe seemnepurskega, siis tekib valu munanditesse ja alakõhtu. On see tõsine probleem?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: tr   17.06.10 16:22

minul sama jama ja kui pole mõnda aega vahekorras siis ka sama valu!Ja võitlen sellega juba ammu ning pole veel arstidelt mingit mõistlikku vastust saanud

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Margus Punab   18.06.10 10:30

Seksuaalse erutuse ajal lähevad liikvele sekreedid nii munandimanuse, eesnäärme, kui ka seemnepõiekeste tasandil. Kui seemnepurset ei järgne, siis tavaliselt väljaliikunud sekreedid mahutatakse reservuaaridesse ära. Kui seal on aga mingi probleem, siis jääb ebamugavusaisting püsima. Ennekõike tuleks välistada eesnäärmepõletiku võimalus. Harvem on põhjuseks anatoomilised iseärasused.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: muhh puhh   24.09.10 18:10

munandites ei ole valu ega tugevat tykki aga nagu olex midagi juurde tekkinud sinna selline pehme kuid paremalpool pole on põhjust muretsemiseks

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: teine mina   15.11.10 11:55

Sama probleem, vasakul munandis aeg-ajalt pakitsev valu - elada laseb, aga ikkagi tekitab vaegusi ja muret tervise pärast. Esmakordselt tekkis paar aastat tagasi, kevadel-suvel jätab rahule, sel sügisel on aga muutunud juba et igapäevaseks. Prosta ja vere näidud on O.K võib-olla on sperma ületootmine, vahekordade arv minimaalne - ca 3-4 korda sellel aastal, partner on pisut frigiidne! Samas on istuv tööviis, muidu olen ikka aktiivne. Mida ette võtta!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: hei   15.05.17 22:26

Täpselt sama probleem. See juhtub tavaliselt siis kui on partner uus. Ja pikka aega kiimled ning seemnepurset ei toimu. Peale seda valutavad nii munandid kui alakõht.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada