Meestehaigused 404 teemat   596 postitust foorumis

Lisa vastus

Sage urineerimine

Autor: Matti Tirmaste 19.12.15 00:35

Probleem on siis selline, et paar kuud on olnud juba tihe WC's käik, et urineerida. Perearstil sai käidud, algul saatis mu koju, et pane soojemalt riidesse, pärast sain lõpuks proove antud ja põletiku ei ole uriini proovi järgi ja veri on korras. Määras ravimi nimega Minirin, et testida, äkki neerudes viga. Ravi tegi asja hullemaks, kuna vaja käia oli ikka aga välja ei tahtnud enam midagi tulla. Lõpuks sain aja uroloogi juurde aga alles märtsi kuus ja probleem on süvenenud niikaugele, et ma ei suuda olla isegi tund aega ilma WC'd külastamata. Joon jõhvikamahla ja põieteed aga abi ei tundu olevat. Imelik on veel, et öösel nagu WC'se ei aja. Magan ilusti kuni 12st tundi ilma et pissihäda ülesse ajaks aga kui ma mingil muul põhjusel ärkan (telefon jne) siis tunned, et on vaja minna. Olen siis 24 aastane ja sooviks siis teada, et äkki on seal mingit muud ravimit mida ma võin proovida kuni uroloogi juurde saan, sest kuna ma ei ole kindel palju see tasuline vastuvõtt maksab seega ei julge eriti sellepeale ka minna. Ise kardan kusiti põletikku või eesnäärme suurenemist/vähki aga kuni ma arsti juurde ei saa, seni pean leppima probleemiga.

Sümptomid hetkel: Sage urineerimine ~40 minuti tagant. Kinni suudan hoida kuni 60-80 minutit pärast viimast korda vahet pole palju joonud.
Aeg-ajalt on imelik valu põie all-osas ja ka vasakul, ei ole kindel, et see on seoses sellega, kuna seda on väga väga harva.
Lamades/istudes on probleem hullem.
Aeg-ajalt on urineerimine katkendlik.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada