Meestehaigused 398 teemat   590 postitust foorumis

Lisa vastus

impotentsus ..

Autor: mures 13.04.12 12:37

Asi ons elline. Kõvaks läheb ja põsib mingi aeg aga ei kesta kõvadus lõpuni. Vahel polnud probleemi kuid nüüd on uuesti tekkinud. vanust alla 30 veel. ei suitseta ega joo. Ei vaata pornot ja ei peksa pihku. Olen suhtes. Käisin arsti juures, kirjutas välja rohtu mida võtta. See paraku tulemust ei anna. Arst ütles, et see olevat mul Peas kinni ja annab tunda eelnevad halvad kogemused ja kartus ebaõnnestuda. Ehk on teil idee kuidas sellest üle saada??

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Kriuka   26.05.12 22:34

Kui sul kõvaks läheb ehk siis mingil hetkel su erutus lõppeb või jääb vähemaks, et see lõpuni ei kesta. Mina arvan et kui sul kõvaks läheb peaksid sa end rohkem erutama et see püsiks. Ehk ei saa sa piisavalt kaua erutust.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Kriukale   03.01.13 09:02

aga siis saabub ju orgasm liiga vara, enne kui naine selle saab! ja mida siis teha?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: siimu   03.01.13 09:11

Mul üsna sarnane probleem
Oleme naisega mõlemaid rahuldavat seksuaalelu elanud pikemat aega. See toimus iga kord peaaegu sama stsenaariumi järele ja toimis viimase ajani hästi. Suguühte lõpus on naine peal, kuna teist moodi ta orgasmi ei saa. Kuna kasutame raseduse vältimiseks katkestatud suguühet, siis peale naise orgasmi tõmban peenise välja ja saan seejärel end käega aidates ka ise orgasmi. Viimastel kuudel on aga suguühe tihti ebaõnnestunud, kuna ei suuda orgasmi tagasi hoida, seda mõttejõul tehes hoopis suguti lõtvub. Viimase kahe nädala jooksul ei ole suutnud teda orgasmini viiagi, pinged kogunevad ja seda raskem on suguühte lõppfaasi läbi viia.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada