Meestehaigused 438 teemat   629 postitust foorumis

Lisa vastus

Eesnäärme ravimid!

Autor: Tõnis 16.03.18 10:55

Tere! Seoses eesnäärme healoomulise suurenemisega olen kasutanud juba üle kümne aasta mitmeid ravimeid Zoxon 4, Relifex jt. Pikemat aega kasutan Combodarti. Interneti müügis pakutakse ravimit ActiPotens, mida on heaks kiitnud ka eriala arstid uroloogid Peeter Lääne ja Siim Luik. Kahjuks ei leia ma nende arstide kontakti internetist. Soovin teada kas ActiPotens on nii efektiivne, kui interneti müügis kirjutatakse?..

https://www.mymalepride.com/1101092.html

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Aadam   17.05.18 03:48

Nonde arstide kontakte sa ei saagi kuskilt leida, sest neid doktoreid ja professoreid pole üldse olemas - need on lihtsalt väljamõeldud nimed. Igaüks, kellel vähegi mõistust peas on, peaks kohe aru saama, et tegemist on lihtlabase pettusega. See on väga levinud äriidee - lollidelt peabki raha ära võtma sellepärast, et nemad ise ei oska sellega midagi teha.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: T.   17.05.18 11:37

Tervishoiutöötajaid, sh arste, saate otsida siit registrist: http://mveeb.sm.ee/ctrl/ee/Tervishoiutootajad/index////1//Otsi/2

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Aadam   18.05.18 02:56

Kas te ise siis leidsite Terviseameti registrist üles uroloogid Peeter Lääne ja Siim Luik? On olemas küll üks psühhiaater Peeter Lääne, aga ühtegi arsti nimega Siim Luik pole seal üldse olemas. Niisiis ActiPotensi reklaami uskujatel jääb üle minna ainult psühhiaater Peeter Lääne juurde ravile.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Aadam   19.07.18 02:33

Nagu näha, raha ei haise. Jutt on siin mingite petturite libaravimist, millega lihtsameelsetelt raha välja petetakse. Miks mitte ükski päris arst sellise lolluse kohta sõnakestki ei ütle? Nojah, eks ta ole - äri ei anna häbeneda.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Pius Kibet KOECH   13.09.18 14:24

Otsisin ACTPotensi kodulehelt, kuidas seda "rohtu" manustada, aga vastused olid erinevad, sõltuvalt keelest (ingile, eesti, läti). Skeemid on analoogsed. Näiteks Venemaal müüakse El-Machot sama edukalt. Tulemus on sama: lollidelt tuleb lihtsalt raha ära võtta, kuna nad nagunii ei oska sellega ringi käia. Seepärast IT-spetside palgad ongi ca 6000 EUR/kuus!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada