Lapsed 761 teemat   888 postitust foorumis

Lisa vastus

Une probleemid alates teisest elukuust!

Autor: Martti 05.01.17 01:34

Tere,

Meil on tõsine mure 8 kuune pisikene poiss lihtsalt ei jää õhtul magama. Vanematena oleme juba täiesti kurnatud enam lihtsalt ei jõua.
Hakkame last kell üheksa magama panema ja siis ta reeglina jääb ka magama , kuid magab ca 45min ja siis hakkab trall pihta kuni kella kahe kolmeni öösel välja ja nii on olnud juba ca 5kuud.
Käed ja õlad on lihtsalt valusaks kussutatud juba . Laps nõuab süüa iga kolme tunni tagant. Vee ja teedega ei lepi. Hipp piimasegu on ainukene millega lepib.
Kuna tal on ka kõht täiesti kinni koguaeg. Oleme kõike mida perearst ja pereliikmed soovitanud juba teinud, kuid enam ei oska lihtsalt.(Microlaxi saab päris tihti, sest ei saa kakat kätte. Oleme käinud andnud vereproovi ja uuringutel kõik on korras ja lihtsalt kinnine kõht on lapsele omane.)
Laps lihtsalt tahab öösel mängida, ta nutab ainult voodis. Niipea kui mänguasjad välja võtad ja mängima hakkad temaga või lihtsalt tegeled on nutt unustatud ja otsa vaatab naeru ja energiat täis laps. Kui lõpuks ta magama saame siis ta küsib ikka peale magama jäämist mingi hetk süüa(3h peale uinumist). Lõplikult ärkab ta üles hommikul reeglina kell 11 päeval. Sööb, mängib ja 13.30 läheb lõuna unne, see kestab vahel 4tundi, kuid me ei lase tal enam nii kaua magada. Kaks tundi küll siis tõuseb ja sööb mängib ning mingi hetk teeb veel tunnise äärmisel juhul pooleteise tunnise uinaku. Tõusebja sööb, mängime temaga ning pooltel juhtumitel ta küsib ise magama üheksa paiku ning siis hakkab õhtune möll. Selline on tema päeva graafik nii linnulennult.
Äkki on väimalik midagi ettevõtta, sest nii see enam jätkuda ei saa. Ise ka ei jõua ju nii tööl käia, kui kella kolmeni oled üleval koguaeg.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada