Lapsed 739 teemat   866 postitust foorumis

Lisa vastus

pidev nutmine 3 kuune

Autor: lilleke 03.10.12 21:01

tere
Tere

Minul selline probleem, et laps päeval ei maga ja nutab, kui puuksutab, siis ka nutab täiest kõrist. Öösel magab ilusti. Laps sündinud keisriga. Rinnast piima ei tule, saab kunsttoitu, kakab 1kord päevas kui hästi läheb siis 2. algul oli gaasids probeel aga nüüd on ta 3 kuune ja asi peaks paremaks minema, kuid on hoopis hullemaks läinud.tõuseb kisaga üles viimasel ajal.saime 3 päeva tagasi süsti kas asi võib selles olla ikka veel nii hull? aga kui ei mõõdugi see.oleme vahetanud toide ikkagi üks ja see sama, pole erilist abi olnud. annan gaasi rohtu , olen proovinud ka ilma selleta.perearst ütleb et võibolla mulle tundub et nutab palju, ja et häda pole midagi. mis tundub pole normaaln et laps viimasel ajal koguaeg suure kisaga üles ärkab.aga ei ole perearstis ka eriti kindel. ei ole ju võimalik et nii vara hambad tulevad?
ei tea mida ette võtta,loodan et midagi tõsist pole.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: auto   03.10.12 21:49

Võib-olla refluks e maosisu tagasivool söögitorru? Siis ka titad võivad väga palju nutta. Tavaliselt refluksi on näha, aga mõnikord ei pruugi tagasivool suhu tulla, vaid on ainult söögitoru alumisse või keskmisesse ossa.
Proovi, kas olukord läheb paremaks, kui last pool tundi peale söömist pikali ei pane ja kui ta tiba kõrgema peaalusega magab.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada