Lapsed 761 teemat   888 postitust foorumis

Lisa vastus

Mure 2,5 kuuse beebiga

Autor: Janika 28.06.17 18:41

Tere
Mure siis järgmine: nimelt on me poja juba sünnist saadik väga halb magaja olnud, magab ca 15- 20 minuti kaupa seejärel ärkab suure kisaga ja magama tagasi on teda väga raske saada, praktiliselt võimatu.
Kuni kahe kuuni: ärkab kisaga, seejärel andsin süüa, sõi ca 10 korda 70- 100ml, oli üleval ca 1- 1,5 tundi, magas 15-20minutit; söögi vahe 2 tundi.
Kahe kuuselt: ärkab kisaga, seejärel annan süüa, sööb 120ml ca 9 korda, suudab üleval olla ca 45-60minutit; söögi vahe 2 tundi. Täpipealt siis kui kaks tundi saab täis hakkab jonnima ja maha ei rahune ennem kui süüa saab. Öösel magab ka ca 20minuti kaupa 22- 3 siis sööb.
Saab teisest kuust rpa'd kuna endal rinnapiimast ei jätkunud; perearsti, lastearsti ja imetamisnõustaja soovitusel.
Mure siis selles, et kuna rpa ju rammusam, poiss peaks ju magama pikemalt ja n-ö paremini, kuid meil kestab jonn ja magamatus siiani. Olen palju lugenud, et kui nii tihti rpa' d anda siis see tekitabki lapsel vaevusi- väiksema kogusega kui 120ml ta ei lepi. Kuidas siis saada nii, et söögivahed oleksid pikemad kui 2 tundi?
Magamise ajal sipleb ka jubedasti. Lihtsalt näen, et ta ju tegelikult tahab väga magada kuid ei saa. Olen teda üritanud lõbustada, rahustada kuid ei midagi- rahuneb alles siis kui toidu kätte saab.
Aitähhh

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada