Lapsed 746 teemat   875 postitust foorumis

Lisa vastus

Mure ...

Autor: Jaanika 25.04.10 09:42

Mul on 1kuune tütar , kellel on suur mure kakamisega ja gaasidega . Oleme proovinud kõiki rohte . Aga ei aita kuidagi . Laps ainult nutab miski teda ei rahusta ka . Lapse kaka kui seda tuleb siis on roheline , või vedel pruun ja lõhnab halvasti . Perearst ütles et kõik on normaalene aga see kuidas teda miski ei rahusta , laps ei magagi põhiliselt ainult punnitab ja nutab niiet näost on sinine . Olen juba väga mures , laps saab päevas 1 pudeli piima asendajat . Ja lapse kakaaugus on siukesed punased punnid nagu oleks liig liha . Mida peaksin tegema ???
Ette tänades Jaanika

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Mare   25.04.10 13:46

Minul lapsed ja lapselapsedki suured ,aga sellist muret pole olnud .
Ehk oleks ikka rohkem arstiga konsulteerida vaja . Võib- olla ei sobi
see piimaasendaja . Tuleks välja vahetada mõne teistsuguse vastu .
Aga kas siis nii pisike ei saa rinnapiima ?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Jaanika Raud   25.04.10 21:25

Saab rinnapiima , aga sellest ei saa laps kõhtu täis . Piimaasendajaid oleme juba vahetanud ja pole siiani mõjunud . Kohe kui gaasid või kaka tahab tulla hakkab hüsteeriliselt nutma ja nutab 15-20 min . Mitte miski ei rahusta , ei süles hoidmine , kiigutamine , kõhuli olla , mazaas jne . Rohud ka ei aita . Arsti sõnul on see kõik normaalne :/

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: MARE   26.04.10 22:59

Ehk on siiski gaasivalud . Mina tegin oma lastele õli kompressi. Soojendasin vene toiduõli , niisutasin mitmekordse marli sellega ja panin lapsele kõhu peale . siis veel soe mähe ümber . Last hoidsin oma õlal püstiasendis mõned minutid . Nii mitu korda päevas . Gaasivalud kadusid. Need punased punnid võivad olla pingutusest .

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Aitas meie beebil   11.02.13 01:59

Voib olla ka kohukinnisus, mul 1.5 kuusel oli, iga kord kui punnitas, siis nuttis ja ylediselt ei olnud rahulik! Kui oled kindel, et kohukinnisus, siis pane teelusika tais apelsinimahla 30 ml jahutatud keedetud vette ja Anna seda lutipudeliga lapsele. Kui gaasid, siis meil oli see sama problleem ka, anname enne igat soogikorda siin olemasolevat toodet nimega infacol, mis aitab gaasimulle kokku pakkida ja lapsel valjutada. Voib olla ka laktoosi taliumatus, Mille abiks oleks jus Aptamil comfort voi siis laktoosi vahendamiseks myydavad tilgad, meil nimeks tootle colief! Meie proovisime koikki ja meil aitas infacol enne igat soogikorda! :) edu!!!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada