Lapsed 746 teemat   875 postitust foorumis

Autor: Stella 03.12.16 09:50

Tüdruk on 13 ja kaalub 34 kg. Pikkus on 157. Lisaks hakkas ta veel hiljaaegu vegetaarlaseks.
Mis teha?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Taavi   18.12.16 04:39

Kui täielik vegetaarlane, siis hetku välja veel piim, kala, muna jms loomsed tooted, sh jäätis, juust, margariin. Mh ega taimigi süüa tohiks, sest neid on enamasti eriti mahetoidul sõnnikuga väetatud, seegi loomne ju. Ühesõnaga üks lollus on.
Üritada lihtsalt mõistus pähe panna, eks iga üks teeb valikuid, tema valik, tema elu, mõistan et kahju vaadata, aga respekteeri tema otsust. Anna endast parim, teavitada teda, see ongi sinu põhiline missioon, kui ta on teadlik alternatiivist, siis tuleb lihtsalt tema otsust austada. Sellistel asjadel baseeruvad olmetülid, nägelused, ebameeldivamad koosviibimised ja lahkuminekud on mõttetud, seega ei tasuks seda stressorit säilitada.
KMI ütleb, et ohtlik alakaal, seega saigi selgeks, et kasvav organism ei saa taimetoidust söönuks ning tuleb loota parimat, sest muidu ongi tilgutite all haiglas, kus manustatakse toitelahust. Ta peaks kaaluma vähemalt 40 kg et normaalsema alakaaluni jõuda, seda enam, et tal on pikad juuksed, mille kaal tuleks üldse maha arvestada, sh riided.
Probleem on olemas, äkki õnnestub kusagilt mingi nõustaja leida, kes oskab asja hästi edasi anda?

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada