Lapsed 750 teemat   877 postitust foorumis

Lisa vastus

alapalavik

Autor: egle 15.12.16 09:00

Minu erivajadustega (logopeediline) laps käib esimeses klassis ja viimaksel ajal eriti oleme täheldanud, et ta on õhtuti peale kooli väga väsinud. Otsustasime kraadida, kuna tundus laps liiga jahe ja kehatemeratuur on ka alla normi õhtuti. Nädalavahetustel sellist probleemi ei ole ja hommikuti on ka kõik hästi. Mis see võib olla? Mida peaks ette võtma? Kas see võib olla kooliväsimus vms? Ta on aeglasem kui teised klassikaaslased. Koolis meeldib talle käia ikka väga ja õpetaja on alati naeruline ja tore. Kas peaks kuhugi spetsialisti juurde pöörduma või piisab ehk koolivaheajast. Kas oskab mulle keegi nõu anda. Tehtud on tal ka uneuuringud ja psühholoogilised uuringud. Need olid korras.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Taavi   18.12.16 04:27

Siin pole teha midagi, paraku tunduvad sümptomid Targeted Individualile kohased, lihtsalt väga varajases staadiumis. Palavik ja keha temp loogiliselt ju tavaliselt õhtuks hoopis tõuseb.
Kas koolis on kasutusel wifi?
Kindel, et logopeediline erivajadus on, vb üritatakse tema aju kodeerida ja nn vajadus on sunnitud, tekitatud nt õpetaja ebapädevusest või kahtlasest hinnangust lähtuvalt, seega kas avaldub tema kõnes? Isegi kui avaldub, võib see olla aju kodeerimise lihtsustamiseks vajalik.
See selleks, kes ei mõista, ei peagi.
Soovitan siis õhtuti pesemas käima hakata, soe vesi mõjub lõõgastavalt, aktiveerib organismi, võtab külmatunnet ära. Süüa tuleks rohkesti, mitmekesiselt, sest soojus tekib toidust. Ja siis kuivatada korralikult keha, flanell ümber, juua teed või kakaod, sest muidu võib keha veelgi rohkem jahtuda.
Kas külmus on toatemperatuuril teatud keha piirkondades põhjusetult selgem, nt ninal?

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada