Lapsed 737 teemat   865 postitust foorumis

Lisa vastus

-"tuleb leida oma laste isaks tark, töökas ...

Autor: 24 a naine (Marisele jms) 17.07.01 10:36

-"tuleb leida oma laste isaks tark, töökas mees,kes pere rahamured enda kanda võtaks. "

Seda lugedes tuli naer peale. Miks peaks tark,töökas ja jõukas mees tahtma hariduseta ja ülalpeetavat naist?Jah, alguses kui on meeletu armastus jms võibolla küll,kuid siis läheb ta haritud,iseseisvaid ja materiaalselt kindlustatud seksikaid ja kodumammi kohustustest räsimata naisi otsima. Tänapäeval on tegelikult raudne reegel: naine võib sünnitada täpselt niipalju lapsi,kui ta ise üles kasvatada jaksab!

Olen ka kõrgharidusega ja materiaalselt sel tasemel kindlustatud, kuid lapsi enne 30-ndadaid küll muretseda ei kavatse. Sellises vanuses naine tahab olla vaba ja sõltumatu, end erialaselt täiendada,vastutada ainult iseenda eest ja tegelikult suureks probleemiks on tänapäeva ühiskonna metaliteet. Ümberringi vaadates näed purunenud suhteid, mehed ei ole usaldusväärsed (jah, neid kellega lihtsalt püsisuhtes olla,elu nautida ja seksida-neid mul jagub)aga neid,kellega peret luua,pole ühtki elus kohanud (pooliku perekonna psühholoogiline mõju lapsele on aga teada).
Niiet pigem peaksime oma valikutes ettevaatlikud ja kõigi võimalusi igakülgselt kaaluma. (ise olen eakate vanematega tervest perest pärit laps)

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada