Lapsed 761 teemat   888 postitust foorumis

Lisa vastus

3a laps

Autor: murelik 14.09.10 21:56

Tere.Poiss meil siis 3a ja pissib maru tihti lasteaias varu püksid alati kaasas ,kodus laseb ennast täis üldse igavene kamm sellega,lihtsalt enam ei oska kuskilt peale hakkata.oleme ka uriini proovi arstile viinud aga see on ok olnud.täna avastasime mehega et peaks vaatama ta nokut ja mida me näeme eesnahk on kinni ja jube ,jube punane ja ots ka lillakas,et mis asja?öö tuli ju peale et alles homme üritame arsti juurde löögile saada.äkki siis see pissimise jama ongi sellest tal et ta nagu ei tunneta kuna häda on,ma ei tea.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Lissy   15.11.10 13:49

Eesnahakitsenemine ehk fimoos on seisund, kus peenise eesnahk ei liigu osaliselt või täielikuilt üle sugutipea.
Fimoosi saab diagnoosida alates 4. eluaastast, normaalselt on selleks ajaks eesnahk viidav üle peenisepea, haiguse korral on see raskendatud.Fimoos võib olla kas kaasasündinud (sel juhul on tegemist kuseteede arenguhäirega) või areneda elu jooksul kuseteede ja eesnaha põletike tagajärjel. Põletike tagajärjel eesnahk sidekoestub, tiheneb ja muutub vähe liikuvaks.

Fimoosi diagnoositakse läbivaatusel laste- või meestearsti poolt.

Kitsenenud eesnaha puhul on enim kasutatav ravimeetod ümberlõikus, osalise kitsenemise puhul kasutatakse ka eesnahka laiendavaid protseduure. Kindlasti on vajalik eelnev põletike ravi.
Operatsiooni järgselt on paranemine kiire.

Ei pane mingit diagnoosi aga sinu kirjelduse puhul oli see ainuke kõige rohkem sobiv seletus...
Aga minge kindlasti arsti juurde ja siis saab asi selgemaks!
Päikest teile :)

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada