Kirurgia 436 teemat   548 postitust foorumis

Lisa vastus

Rindade op

Autor: Tüdruk 03.02.10 21:55

Olen 19-aastane tüdruk ja mul on küsimus, mida ei julge kellegi käest küsida. Kas keegi on käinud rinade operatsioonil ja omab selles osas kogemust – kui kiiresti kõik opearstiooni järgselt taastub ja kui mugavad on silikoonid?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: naine   21.02.10 18:29

Mina käisin dr. Pree juures rinnasuurendus operatsioonil umbes aasta tagasi ja olen väga rahul. Mul on nüüd rinnad ja väga, väga ilusad ka veel :) Operatsiooni päev ja järgmine päev on sinu sees nii palju valuvaigisteid , et oled suht tuim valule ..aga siis edasi kui pead tegema massaazi rindadele on ikka ( minul vähemalt oli) ikka nii valus, et pisarad voolavad jne. nii oli umbes nädalakene ja sealt edasi ainult paremuse poole minek . MAgada sain esimesel nädalal suht vähe - rinnad valutasid ja ebamugav asend ( istudes) . Siis paar kuud veel tunned , et ei ole "omad" aga sealt edasi on minul olnud suur lust ja lillepidu! Soovitan soojalt dr. Preed ja tilga kujulisi implantaate.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: skorpion   01.03.10 13:20

lühike soovitus selle tüdrukule:ÄRA TEE SEDA,MIDA HILJEM KAHETSEDma mõtlen siin tuleviks.ole loomulik ja nõnda sa oled kõige ilusam.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: leila   27.09.10 17:38

ära tee sinu loomulikkus kaob ära

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada