Kirurgia 394 teemat   504 postitust foorumis

Lisa vastus

Krooniline tonsilliit

Autor: Kersti 02.11.10 15:15

Mul on pikemat aega esinenud mandlitel mädakorke. Maitse pole millelgi enam sama, ja kurk on koguaeg turses. Mulle pandi aeg mandlite operatsiooniks, Aga alles maisse. Kuna olen õpilane, on mul mais eksamiperiood ja ma ei saaks kuidagi puududa. Käisin nädala eest oma LOR arsti juures. Ta vajutas spaatliga mu parempoolsele mandlile, sellest nõrgus mäda. Niipea kui ta spaatli mu vasakule mandlile surus, pritsis mäda tal peas olevale ümarale peeglile. Siis saingi endale OP-i aja.. Arst palus mul ka Tartusse helistada, et ehk saan varem, Aga Tartust öeldi, " Ei saa, meil on veel pikemad järjekorrad" ja pandi toru hargile.
Mandlitepõletikust on jube kehva enesetunne, palavik ja pidevad liigeste- ja lihastevalud. Olen koguaeg tervest näost justkui paistes ja söögiisu ka ei ole. Oleks vaja kiiresti operatsioonile saada, Mida teha?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: just opilt tulnud   07.11.10 22:10

Tuleb minna erakliinikusse, maksta omaosalus - lepingutasu ja nõustamine, mis on ca 2000 krooni ja saad opile väga ruttu. Paraku on üldjärjekorrad pikad, ent tervis halveneb selle aja jooksul meeletu kiirusega. Minul läks asi väga hulluka kahe kuuga, enne seda oli pikka aega stabiilselt valus kurk, põletikud ja hääl ära, väsimus aga kahe kuuga halvenes olukord.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Liia   28.11.10 20:31

Tulin just mandli opilt.Väga kiiresti saab Tamme erakliinikus.Ja profesionaalsed arstid.OP kestis 2 min.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: lombard   18.03.11 01:05

Liia , kas nad tegid kohaliku tuimestusega

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada