Diabeet 94 teemat   133 postitust foorumis

Lisa vastus

Liigne higistamine

Autor: Inge 08.06.10 09:53

Olen 14 ja olen higistanud viimased 2 või 3 aastat. Kui lähen kooli, jalutan või lähen kellegile külla hakkavad mu kaenlaalused liigsesti higistama. Tahaks saada abi, kuna see häirib igapäevaelu, ja tahaks sellest lahti saada.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Kristina Kask   09.06.10 21:12

Jäi märkimata kehakaal, kui oled ikka tugevalt ülekaaluline võib võtta ka trepist ülesminek higistama.

Igatahes, see on täiesti normaalne, et inimene higistab. Kasuta deodoranti ja/või lõhna ja ela oma elu edasi.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Inge   11.06.10 09:55

Ma kaalun 55 kilo. Ma saan aru, et on täitsa normaalne kui inimene higistab, aga ma higistan üleliia, ma ei narveeri ega ei karda ja hakkavad kaenlaalused ikka higistama, ükstapuha mida ma teen nt. kooli minek, jalutamine, klaveri mängimine ja lihtsalt tantsimine, aga mu sõbrad ei higista üldse.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Tuuli   06.07.10 09:37

Olen sarnase probleemi ees. Minul mingi hetk aitas apteegi käsimüügis olev vahend nimega Maxim, aga see võib Sinu rahakotile kulukas olla (u 250 krooni), aga vähemalt kuu aega oli enam vähem mureta, kuid siis mõju kadus. Samas sul võib ju pikemalt aidata. Enamasti lihtsalt valin, mida selga panen, et oleks looduslik materjal ja võimalikult õhku läbilaskev.

Edu!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Piret   26.10.10 21:17

Maxim on siiani ainus ravim, mis ka minu puhul on aidanud. Vahepeal liialdasin sellega (panin iga päev) ja mõju kadus. Maximiga ongi nii, et tuleb umbes 1-2 korda nädalas kasutada, kui on hullem higistamisperiood. Mul on vanusega vähemaks jäänud, aga vahel kasutan ikka.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: diabeet   27.05.13 22:20

Selle haiguse viga ! Ma olen kõhnema kehaehitusega ja kiirema ainevahetusega ja higistan samuti metsikult ! Eriti Suve perioodil ! Ma olen varunud endale spetsiaalselt palju särke ja ka jalanõusid mis ei hõõruks jalgu väga ja loomulikult peab ka deodorant käepärast olema ! Peab lihtsalt harjuma ja kui võimalik siis mainima teistele et see on diabeedist tingitud ! Üldjuhul ajab ka pidev , kõrgem suhkrutase palavaga higistama rohkem ! Mina jälle leian et sellepärast ei peaks mingit ravimit võtma et higistamist peatada ! Kerge füüsiline treening tuleb ka kasuks !

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada