Dementne lähedane 15 teemat   43 postitust foorumis

Lisa vastus

Ussid

Autor: JRJ 29.09.11 00:28

Tere!
Mul selline mure et reede õhtul jõin klaasi viskit ja tuli kaka häda, läksin vetsu ja tegin oma häda kuid siis avastasin ühe väljaheite pealt ühe ussi valge umbes 1.5cm pikk, rohkem neid ei olnud, nutsin siis peatäie, et mul on ussid, järgmine päev ei julgenud kakale minnagi ja söögiisu oli ka kadunud. Pühapäeval käisin hädal ja ei tulnud phtegi ussi enam. Esmaspäeval sain ussirohtu ja enne rohu võtmist ühtul käisin ka kakal ja ei midagist-ei ühtki ussi, aga see mis oli reedel see oli elus ja liigutas ju, Kas on võimalik et oligi ainult ÜKS?
Kardan siiani, võtsime kõik koos perega ussirohtu, ühe Vermoxi, ja suurem laps krigistas öösel hambaid, väiksem 1,5-ne nutab pidevalt ja keerutab end. Kas ussid ikka alles?
Täna(kolmapäev) ei käinud ma kakal , kõht on ikka nagu kinni vähe- mul kogu aeg! ja endal tagumik ka õrnalt ikka sügeleb, Arst käskis võtta ühe rohu nädala pärast.
Äkki on hoopis siis mingi muu uss?, Arst ei julgenud meid vist vastuvõtule kutsuda et oleks kakaproovi viinud siis.

Ja siis selline asi ka et kõik rätikud pesin 95 kraadiga, ja pärast avastasin oma rätilt mida vist nädal tagasi viimati kasutasin mingid nagu mustd ussi moodi moodustised?- mis need olla võiks, kuna rätik oli just masinat võestud ja märg siis proovisin ühte seda musta juppi vaadata ja see venis ka natuke- Mis need on- sellepärast arvan et äkki mingi teine uss mul mitte see tavaline väike linaluu?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: soovitus   16.05.12 15:51

küüslaugu küüs ööseks pärasoolde ja oledki ussidest lahti

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: raivo orgusaar   10.02.13 14:03

Musta pähkli lehed on parim looduslik ussiväljuti, mis usse erinevalt keemilistest ussirohtudest mitte ei tapa Meie seed, kus need hiljem roiskuma hakkavad, vaid väljutab ja päris tõhusalt. Kui sa ei tea, kust seda saab, siis ma annan Sulle...

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada