Allergia 89 teemat   120 postitust foorumis

Lisa vastus

Ravimid allergi vastu

Autor: M 04.02.10 18:27

Igal kevadel (aprillis) on õietolmuallergia. Iga kevad proovin erinevaid ravimeid sellega võitlemiseks, üksi ravim ei anna 100% tulemust. Mis ravimeid kaaskannatajad kasutavad?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Tarmo Metsar   21.06.10 21:42

Inimene peab kõik vajalikud ained kätte saama toidust, mitte keemiast-ravimitest.
Et allergiat vältida, tuleb tervislikult süüa, juua . Vältida tuleks E-aineid jm. keemiat.
Kui probleemid tekkinud, siis tuleb tõsta immuunsuse taset läbi vastava akupunktuuri jms.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: anonüümne   26.03.11 14:40

Mul on samuti õietolmuallergia, kasutan retseptiravimeid Aerius(tabletid) ja Nasonex(ninasprei). Olen mõlemaga väga rahul.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Maarja   16.04.11 16:59

Endal samuti õietolmuallergiaga võitlemine igakevadine probleem. Põhiliselt olen saanud hakkama Aeriusega, aga pole 100% tulemust andnud. Eelmine aasta läksin niiöelda tagasi Loratini peale. Loratin ei mõjunud üldse. Sel aastal tegin ka kogemata vea- võtsin juba enda arvates väga ilusti veebruari keskpaigast Loratini ja hiljuti tuli endale meelde, et need ju ei mõjunud (nimelt võtan tavaliselt Loratini ristallergia seonduvate teatud toitude pärast, millegipärast tundub paremini mõjuvat). Nüüd jälle hädas Aeriusega, ei ole suutnud korralikult mõjuma hakata. Eks järgmine aasta õnnestub paremini. Võtan varem ja siis ikka Aeriust.

Loratini olen pikemalt tarbinud eelmise aasta suvel, kui sääsed ja parmud otsustasid minu vastu rünnakut teha ja mul vahepeal pool jalga paistes oli.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada