Allergia 88 teemat   119 postitust foorumis

Lisa vastus

Nahk hakkas sügelema

Autor: Murelik 06.02.10 22:03

Asun praegu valismaal.Mul hakkas umbes kaks nadalat tagasi nahk imelikult sugelema,vahel ei saa oosel magadagi ainult kratsi,keha peal on sellised vaiksed punasd punnid,ei tea kas olen millegi vastu allergiline. Olen vaga mures kuna lahen koju alles juunis aga ma ei tea kas pean sinna maani vastu,tootan ja vaga raske on olla ,ei saa kuidagi ,niikui paus tuleb siis mina jalle kohe sugan ennast,ehk keegi on midagi sellist kogenud ja oskab anda nou.Koige hullem on see,et ma pean olema alati pikkade kaistega pluusiga kuna kratsitud koha on koik karnas ja veritsevad.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: abiks   06.02.10 22:04

saialillesalv on väga hea. mina olen umbes sarnase häda vastu sellest abi saanud. puhasta nahk ära, salvita sisse ja püüa mõnda aega hoiduda sügamast, kannata lihtsalt välja sügelus, varsti läheb ise üle...

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Mikk   28.11.10 16:32

Mul on täpselt sama kurtus... samamoodi punnid ja sügelevad.. käisin perearstil, sealt öeldi, et sügelised.. tegin seda ravi ja asi läks hullemaks.. siis läksin linna naha-arstile ning tema väitis sama, et raudselt sügelised.. tegin veelkorra seda ravi nix kreemiga, nüüd on teema selline, et nahk on nii hell ja punnid ei kao kuskile.. sümptomid on tõesti samad.. ehk siis vahest tulevad kätele ka punnid.. ja sealtsamast ka kaovad.. aga arstid ei lase juttu lõpetadagi, kui räägivad oma sügelistest.. ja nüüd olen ise ka abitus olukorras... panin nüüd vaseliini marraskil olevale kohale... ja see tekitas "nõgeslööbe" .. samuti ei tea mida edasi teha, eks peab uuesti arstil käima ja loodame et edaspidi kuulab mu ära.. äkki oskab keegi tõesti siin mingit samalaadset asja rääkida..?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Hanna   18.12.10 17:21

Soovitan sul kasutada " Sibikort " 'i . lic m22ri punnidele.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: annely   17.02.11 10:53

Ise kunagi sama läbi teinud, Nix kreemi kulus päris mitu tuupi, aga ei midagi, vahepeal võtsin allergiarohtusid, sain vähemalt öösiti magada. Lõpuks tuli välja,et närvidest võis ka sama asi olla, et nagu sügelised, aga ei allunud sügeliste ravile. Kui pingeline eluperiood möödas oli kõik kadunud.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: viive   17.02.11 21:09

Vaata ka mida sa sööd.Igasugused väismaised pritsitud puuviljad võivad seda põhjustada kui ei pese hoolikalt veel parem koori ja eks neid pestitsiide ole ka mahlas.Mina sõin mandariine ainult loputasin ja mõtlesin et nagunii koorin ära ei ühti kohe tulid punnid mis sügelesid.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada