Allergia 93 teemat   126 postitust foorumis

Lisa vastus

Allergija??

Autor: Maarika 27.04.17 09:14

Tere. Paar aastat tagasi hakkas täiesti suvalisel ajal nâgu òhetama, sügelema ja tekib kerge turse. Nagu oleks nâgu päikesest pòlenud. Olen üritanud jälgida tooteid mida kasutan näo hooldamiseks ja ka välja vahetanud kahtluse korral. Täheldasin ka eelmisel suvel et päike hakka näole.Näonahk muidu kuivapoolsem. Hetkel pole endiselt aru saanud mis seda tekitada vòiks.Sel puhul olen kasutanud apteegist ostetud allergostopi kreemi ja vòtnud ka allergija tabletti kuid paremaks ei lähe. Läheb ära u. 5 - 7 päeva pärast ja tuleb suvalisel ajal tagasi. Kas see vōib siiski olla allergiline reaktsioon. Varasemalt pole millegi vastu allergiline olnud.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Inga   11.05.17 17:32

Kui see on tekkinud päikese käes viibides, siis siin on arsti vastus ühele sarnasele probleemile: https://www.kliinik.ee/allergoloogia/id-38/noustamine?question=25909
Kui on tegemist päikeseallergiaga, võiks kasutada kõrge päikesekaitsefaktoriga (SPF50+) päevituskreemi, näiteks Eucerin Sun päikeseallergiat ennetav geel-kreem SPF50, Bionike Defence Sun SPF50+ päikesekaitsepiim või Avene Sun päikesekaitsekreem SPF50+, need on saadaval apteekides. Pidevalt päikese käes viibides võiks igaks juhuks iga kahe tunni järel päikesekreemi uuesti peale kanda. Keskpäeval võiks päikese käes viibimist pigem vältida või siis kanda laia äärega kübarat.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada