Alkohol 462 teemat   588 postitust foorumis

Lisa vastus

täielik alkohoolik

Autor: a 09.04.12 14:49

Tervist !

Olen 21 aastane noormees , kes on pidevalt kokku puutund alkohooliga ja siiani . Hakkasin jooma kusagil 15 aastaselt kui siis veel mitte nii hullult kui praegu . Olen viimased aastad ikka eriti korralikult seda kraami tarvitanud . Ja kui rääkida sellest aastast siis ikka kui joon siis ühe päevaga ei piirdu . Ikka 2-3 päeva ja siis ka veel jääb väheks . Ja nii nädalaid järjest . Kui on olnud tööpäevad siis ka peale töö õhtul täis ja magama , hommikul üles ja õhtul samamoodi . Saan aru aga ei anna endale aru , teen ikka alati kõik vastupidi . Nüüd hiljuti suutsin nädal aega kaine olla , hakkas kõik tervis paremuse poole minema kuid siis pidid ikka jooma hakkama . Teen seda täiesti enda vastutahtmist . Tervisest ei taha rääkidagi . Varem ei olnud mida viga aga viimasel kuu või kahe jooksul on asi ikka eriti käest ära läinud. Süda lööb täiesti võõralt , rinnus on ärev hell tunne alati . Ei saa ühe kohapeal rahulikul olla ainult peab midagi näperdama või jalga väristama . Täiseti hulluks asi läinud ... Ei oska enam olla, kõik nii rahutu nagu saaks elektrit kusagilt . Uni tuleb ka pika veavaga ennem peab mitmeid tunde üleval vahtima . Varem olen kokku puutund ka sellise kogemusega , et läksin magama ja polnud veel uinund kui järsku tegin silmad lahti ja nägin elemente, mis järsku ära haistusid . Jaa pidevalt nägin mingeid ämblikeid . Kuid nüüd on asi ära kadund . Tahaks, et enesetunne parem oleks ! Kas kellegil samasuguseid sümptoneid on esinend ? jaa kuidas lahti saite kui saite ? Või on see ärevushäire ?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: b   12.04.12 17:29

Jah,on olnud küll täpselt samasugused sümptomid ja just seoses tiheda alko-joomisega.See läheb siis mööda,kui sagedane alkoholitarvitamine lõpetada.vähenda kasvõi 1-le korrale nädalas esialgu,sellestki suur abi.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: hj   22.06.12 06:07

pole probleemi,mul läheb iga õhtu 4 l kanget õlut-ikka elan

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: tere a 21 a.   05.10.12 10:40

Ma ise 31a, ja kah joonud nii 15 aastasest saadik. Ja løpuks ikka asi våga våga karmiks ja hulluks låks. Vøtsin julguse kokku ning låksin AA-sse ning see ainuke asi mis aitas, enne proovisin igast vårki, psyhhiaatrit, rahusteid , tahtejøudu :) , peab ikka TØESTI tunnistama endale probleemi ning kiirelt AA-sse, seal lahe kaader, saad uued toredad søbrad- tuttavad jne. Pøhimøtteliselt leiad uue elu :) , edu ning jaksu !!! kainet meelt muidugi :)

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Sõltane   08.10.12 03:02

Viimane aeg on AA-sse minna. Kui ikka enam ilma alkota ei saa, siis on diagnoos kindel. Oled tõsiselt sõltuvuses. On muidugi ka nn. "kodeerijad". Loevad sõnad peale ja nii kui pitsi võtad tekib väga tõsine "ubehagen". Keerad või sisikonna välja. Mida rohkem viivitad seda rohkem

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada