Alkohol 664 teemat   810 postitust foorumis

Lisa vastus

alko ja narko testi tagasi ulatuvus

Autor: ylle 28.05.14 00:41

kui pika aja peale on võimalik tagasiulatuvalt võimalik teha kindlaks ja kus, kas inimene on tarvitanud aklot või mingitgi narkot.Hädasti vaja!!??

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Taavi   12.11.16 00:07

Ei saa aru, milleks vaja?!, alkomeetriga saab tuvastada hiljutist joovet. Narkot (oleneb ainest) võib tagasiulatuvalt võtta verest umbes 5 kuud (ametlikult mitte), juuksekarvast saab tuvastada piiramatu aja jooksul kõike, nii toitaineid kui narkootilisi aineid, juuksekarva meetod on väga kulukas.
Kui on vaja teha kindlaks lihtsalt tarbimist, siis alkoholi puhul, pudelid, käitumine, raha kadumine ja joobeseisund on põhilised, vahendiks alkomeeter. Narko tarbimisel saab kahtlustatava esemeid testiga üle käia ja test osutub positiivseks kui esemetel (nt laud, telefon, mobiil, kaardid rahakotis) on narkootilise aine jääke, pm samuti piiramatu. Lisaks olenevalt narkootikumidest on olulisel kohal süstlad, minigrip kotid, foolium jne..

Igatahes kui on vaja varjata enda tarbimist või tarvitamist mingil x põhjusel, siis paar kuud ikka oodata võiksid, kuid kui sa ei telli kusagilt vastavat ekspertiisi-analüüsi, siis miks keegi seda teostama peaks? Ja kõige parem mitte tuvastamise viis on mitte tarvitada. Kui lähed andma verd, siis tehakse tavaline analüüs. Kui minek sõjaväkke, ajateenistusse, kuhugi väga vastutusrikkasse kohta, siis küll tarbimine tuvastatakse, seda kas visuaalselt, testidega või aja jooksul.
Kõike saab testida politseis, eriti alkot, ja trahvi saab ka maksta kui keelatud ainega vahele seetõttu jääd. Mingit narkotesti keegi sulle põhjuseta tegema ei hakka, ka omal soovil mitte, võid kontoritarvete opoest testreid leida.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada