Alkohol 462 teemat   588 postitust foorumis

Lisa vastus

No ilmselt olen küll, sest alko meeldib väga. ...

Autor: Olen alkohoolik 17.07.08 16:20

No ilmselt olen küll, sest alko meeldib väga. Õlu ja ainult õlu, aga hädapärast olen joonud muudki, isegi salaja, sest vend ja ema vihkavad väga joomist, eriti kodus joomist.
Nüüd elan aga üksi ja olengi hakanud mõtlema alkoholiprobleemile, mis mul on. Nimelt armastan ma õhtuti napsutada. Ikka 1,5 l õlut, vahest ka rohkem. Umbes aasta on selline asi kestnud. Mitte iga õhtu, aga näiteks puhkuse ajal oli küll ikka iga päev ka hetk alkoholi jaoks. Jõin end ikka mõnusalt vindiseks, aga pidudel hakkas ka asi muutuma, nimelt kui varem suutsin ma alati lihtsalt kergelt uimaseks/lõbusaks end juua, siis viimastel kordadel juhtus alati nii, et järgmisel hommikul ärkasin totaalse pohmakaga (halb oli olla, värinad) ja ka mäluauk oli täielik. No mitte midagi ei mäletanud. Kaotasin ka asju, nt rahakoti. Peale sellist joomat lubasin endale alati, et vähemalt nädal aega ei puutu ma alkot näpuotsagagi, aga juba ülejärgmisel päeval kostitasin end ikka väikse õllega.
Viimasel ajal tunnen, et läheks ja tooks juurde, veel õlut. Hakkab väheks jääma see 1,5 l. Hirmu ajab nahka.
Täna, mil ma seda juttu kirjutan, olen kaine olnud 2 päeva. Aga ma ju ei taha loobuda alkoholist 100%, tahan juua vahest, nii nagu vanasti ma seda teha suutsin. Harva ja ainult suurtel pidudel. Mitte kodus üksi.
Miks ma üldse joon? Esiteks mulle väga maitseb õlu, hea ja külm. Ka murede vastu ta avitab, keha muutub lõdvaks ja üksindus ei tundugi enam nii kohutav.
Hommikul ma muidugi jälle kahetsen, et õlut sai joodud ning siis jälle luban, et täna õhtul ma ju ei joo, aga millegipärast olen ikka jälle varsti poes ja õhtul vahin telekat, õllepudel näpus.
Ma tean, et mu probleem on algstaadiumis ja just nüüd peaks ma midagi ette võtma. Nüüd ma püüangi nädalakese ilma olla, kaine ja siis mõtlen edasi, mis teha annab.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada