Alkohol 462 teemat   588 postitust foorumis

Lisa vastus

Takaksin väga kuulda midagi neilt, kes on ...

Autor: huck 01.02.08 02:13

Takaksin väga kuulda midagi neilt, kes on teinud läbi alkoholismiravi Sinclairi meetodil. Artiklites ja reklaamides on seda kirjeldatud paljutõotavana, aga kas keegi oleks nõus jagama isiklikku kogemust. Esperaali panek ju himu alkoholi järele ei vähenda ja seepärast pelgan seda, lisaks muidugi ka kohustust edaspidi mitte tilkagi võtta. Kas tõesti võib Sinclairi meetod alkohooliku viinahimust vabaks teha?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Pilvi   30.11.10 13:54

Tean isiklikest kogemustest, et võib küll. Ma olen olnud aastaid liigtarbija, mitte päris alkohoolik, aga ka neid saab see meetod aidata.
Olen vähendanud oma tarbimist 3 korda. Ravi algusest on möödas aasta. Võtan tablette edasi arvatavasti veel päris pikalt. Kui ma oleksin olnud korralik tableti võtja, siis oleksid tulemused paremad ja kiiremad.
Soovitan soojalt, sest see on väga valutu meetod. Ei pea ennast tahtejõu ponnistustega piinama.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: hj   22.06.12 20:12

tabletid ei aita-õlle vines organism stabiliseerub,järg. päev tuumapohmell,elab üle(cirka 3 päeva)

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: mikk   07.02.13 14:27

jah kui arsti ettekirjutusi järgida siis on abi küll.
olen ise 1,5 aastat tagasi selle kuuri läbi teinud

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Tasa ja targu   07.02.13 14:39

Mind aitas see, kui üks öö end täis ropsisin. Hea, et saba ei andnud. Nüüd suudan olla küll nii, et ei laku enam iga päev.
Nädalas korra aga tõmban ikka nosu täis. Parem kui varem ehk iga õhtu täis olla. Päriselt alkohlist ma loobuda aga ei suuda (ega tahagi), reede õhtul peale kurnavat töönädalat tahan lõõgastuda ja akohol on parim vahend selleks. Kuna mul on olematu sotsiaalne elu jne.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada