Alkohol 461 teemat   588 postitust foorumis

Lisa vastus

to Marko.. "Olid tal isegi krambihood 2 päeva ...

Autor: arvamus 26.06.06 12:27

to Marko.. "Olid tal isegi krambihood 2 päeva peale ravilt tulekut. " Kas epilepsia sündroomi kontroll on tehtud ? Epilepsik peab iga päev rohtu võtma ja tuleb täielikult hoiduda suitsust, alkoholist ja päikesest lagipähe, need takistavad kõige enam hapniku juurdepääsu peaajule.
Rahustid ja alkohol kokku ei sobi. Soovitan ikkagi närviarsti poole pöörduda. Siia väike soovitus, antidepresatide ravi alul võib ka võtta esimesed korrad poole vähem tableti kogusest kui arst määrab. Ja ravikuuri lõpetamisel samuti pikkamööda välja tulla, järg-järgult annust vähendades. Arvan, et isa jaoks alla poole aasta ravikuur on liig lühike periood.
"Nägi öösel isegi halba unenägusid et arst tahab talle kallale tulla." See on puhtal kujul isa sisemaailm, emotsioonid.
Veel võib aidata rahulik füüsiline tegevus, kuid mitte palja peaga päikese käes. Katsetada võid ka mediteerimiseks mõeldud muusikaga, on olnud müügil selliseid plaate, kus muusikale lisaks on salvestatud loodushääled, üks plaat on rahuliku une jaoks, teine stressist vabastav, kolmas ergutav, neljandat ei mäleta. Kui seda komplekti saada pole, siis võid proovida ka teiste müügil olevatega. Muusikapoodides ikka üht-teist olemas, parem valik vast "Loitsukeldris". Ega külgi mööda maha jookse ka värvide ja aroomidega rahustamine. Vannivee jaoks on ka igasuguseid rahustava toimega lisasid. Värvidest niipalju, isa puhul tuleks kasutada rohelist või sinist värvi, need rahustava toimega. Kollane, punane, oranž on ergutava toimega, neid magamistoas rahuliku une saavutamiseks ei ole soovitav kasutada.
Mida võiksid veel proovida, kui isa närviline/ärevil, las lamab mugavalt, jälgides ainult oma hingamist, mitte millelegi mõeldes, lisada võib ka suunurkade kergitamist, algul natukene, hiljem rohkem. Üldse on naer pingeid vabastav, samuti nutmine.
Lõpetuseks, lugegu või Meie Isa palvet kasvõi 10 korda järjest, mõte püsigu teksti juures, ei tohi lasta minna uitama.
Edu Sulle !

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada