Alkohol 461 teemat   588 postitust foorumis

Lisa vastus

Tere!Mul on alkoholiga suuri probleeme!Teatud ...

Autor: naine26 15.10.05 11:25

Tere!Mul on alkoholiga suuri probleeme!Teatud perioodidel tarbin ma liiga palju alkoholi!Eriti viimasel ajal,ise loodan sellega pingeid maandada,aga see teeb asja ainult hullemaks!See on kestnud juba aastaid!Proovin küll ilma olla,aga lõppeb see ikka sellega,et ostan uue pudeli!On äkki kellelgi sarnane mure,prooviks koos sellele lahenduse leida!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: juulikas   14.08.10 14:26

tule aa rühma.sealt saad abi.ise käin,seal on ka teisi noori naisi,nii et ei maksa häbeneda.aa rühmad on pea igas eestilinnas.rohkeminfot saad aa koduleheküljelt.aa rühmad.ee

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: 17   08.01.12 00:25

kas aa rühma võivad ka alaealised tulla

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Staašikas   14.01.12 20:22

Mina joon iga päev. Vahest harva suudan ka pausi pidada, viimane paus oli näiteks 3-päevane. Joon õltsi. 4-5 pudelit. Õhtul, vaevalt on Reporter alanud, korgin mina esimese pudeli rõõmsalt lahti. Vaikselt libistan. Hea on, kerge on. Üksindus ei tundu enam nii kohutav. Minevik saab helgemad toonid. Tervisele see muidugi hästi ei mõju, aga kas siis null-meeleolu seda teha saaks? See laastaks veel rohkem. Fckk, vihkan neid meeleolu muutuseid. Ühel hetkel tundub kõik päris kena, inimesed on head. Ja siis, järsk sööst pimedusse. Aga mis oleks, kui mind enam poleks. Õnneks olen selline jänespüks, et elu ma vaevalt endalt võtma hakkan. Niisiis...alkohol avitab olla.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: hj   22.06.12 06:12

pole probleemi,mul läheb iga õhtu 4 l kanget õlut-ikka elan

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada