Alkohol 465 teemat   595 postitust foorumis

Lisa vastus

Tundub, et osa suurest probleemist oled enese ...

Autor: Kulla Zamira! 04.06.04 12:21

Tundub, et osa suurest probleemist oled enese jaoks selgeks mõelnud. Alkohooliku kõrval ei ole tõesti mõtet oma elu raisata. Kirja järgi otsustades oled alles noor, milleks siis ilmaasjata kannatada, kui nii palju toredat on veel ees!
Loomulikult ei ole normaalne elada ja juua nii nagu Su kaaslane. Ka Sina jood, oled küsinud endalt, miks? Kas oma kaaslase pärast? On sellel mõtet?
Olin ka kord alkohooliku sõbratar. Oli ka suur armastus. Ilusad sõnad jne. Ainult sõnad. Alkohoolikud on teinekord sentimentaalsed ja räägivad purjus olles ilusaid sõnu. Kuid alkohoolik mõtleb ainult uuest pudelist. Mõtle sellele, kui Su kaaslane ei jooks, kui palju raha jääks siis teile alles ja mida sellega kõike teha võiks... Kui ta Sinust hooliks, ei kallaks ta ju raha kõrist alla...
Läksin oma alkoholilembesest sõbrast lahku, hoolimata kõigist ilusatest sõnadest ja lubadustest. Ütlesin lihtsalt edasisele suhtlemisele kindlalt "EI!" sest ka minul oli sellisest elust kõrini. Alkohoolik on psüühiliselt haige inimene, kelle kõrval pole tulevikku. Ta annab lubaduse ja samas ka murrab seda. Teda ei paranda. Kui ta ei ole Sinu muredest aru saanud ja eitab oma joomist, ei ole midagi parata. Seda võiks endale kõhkluse momendil öelda. Minul oli ilmselt juba nii kõrini, et tundsin lahku minnes tohutut vabanemistunnet. Olin rõõmus, et suutsin end lahti kiskuda, hakkasin enda eest rohkem hoolt kandma. Pisut valus ju oli, et nii läks. Et inimene, keda armastasin, osutus alkohoolikuks, ent edasi virelema jääda ei oma küll mingit mõtet. Küll saad Sinagi hakkama oma elu parandamisega! Ole tugev!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada