Alkohol 461 teemat   588 postitust foorumis

Lisa vastus

Olen täna väga väsinud, oli raske ja kurnav ...

Autor: Evele 25.05.04 18:39


Olen täna väga väsinud, oli raske ja kurnav päev. Ja mu tervis pole praegu just eriti hea. Tahaksin siiski sulle vastata ja mõned asjad välja öelda.
Eve, mina ei ole abivajaja. Aga ma pole ka uudishimulik teiste hinge piiluja, kes elab ennast välja teiste elu kaudu või püüab kellegi elu üle valitseda. Siia portaali sattusin ma täiesti juhuslikult, kui sisestasin otsingumootorisse ühe oma töös vajaliku mõiste. Käisin siis mõnda aega arstide poolel lugemas mind huvitavaid küsimusi ja vastuseid ning sattusin siis Foorumisse.

Jahmatusega pidin ma möönma, kui palju on meil inimesi, kellel pole mitte kellegagi nõu pidada ega kusagilt abi saada. Nii saadavadki nad oma anonüümse appihüüde tühja õhku, seda võib-olla isegi pärast kahetsedes. Läheb päev, läheb kaks - mitte keegi ei võta vaevaks vastata. Või ei julge. Või ei oska. Ja siis ühel päeval tundsin järjekordselt, et mina olen "kutsutud ja seatud" seda tegema, mida keegi teine ei tee.

Nii on see alati olnud. Ükskõik kus ja millises olukorras, kui keegi teine ei suuda, siis tunnen mina, et ju siis pean mina selle asjaga hakkama saama. Nii olen hoidnud haiglas oksendaja suu ees neerukaussi, selle kenasti WC-potti kallanud ja alles siis sellele järele oksendanud. J Või püüdnud surijat elustada või aidanud kassil poegida, misiganes vaja on olnud. Olen enamasti hakkama saanud ja pärast isegi imestanud. Kirjutamine ja rääkimine on aga minu leivatöö, need ei nõua mult sellepärast mingit erilist pingutust. Elukogemustki on kogunenud piisavalt ning igasuguseid nõuanderaamatuid loetud. Nii hakkasingi alguses harva, viimastel nädalatel aga juba tihedamalt nõuküsijatele-abivajajatele vastama. Kogu lugu.

Võib-olla suutsid sa lugeda ridade vahelt välja põhjuse, miks ma ei hakka siin kunagi endast rääkima midagi, mille järgi ehk keegi suudaks mind identifitseerida. Võime rääkida kõigest, välja arvatud minu isikust. Kui see sind rahuldab, siis jätkame ka edaspidi ja ma olen sinu jaoks alati olemas. Tänaseks aga lõpetan.
M-u

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada