Alkohol 465 teemat   595 postitust foorumis

Lisa vastus

Jätkub... ...Ja kui siis selgus, et see ...

Autor: Eve 11.01.04 19:32

Jätkub...

...Ja kui siis selgus, et see EI OLE loomulik ja maailm ei ole niisugune, nagu mina olen oma lapsepõlvekodus selgeks õppinud... Noh, see oli paras maavärisemine! :-)

---Mu isa pole mulle kaine peaga mitte kunagi öelnud, sõnu: Ma armastan sind.

Minu isa pole mulle seda kunagi öelnud, ei kaine ega purjus peaga. Meie peres pole tunnetest üldse kunagi räägitud. Ja kui ma ise neist juttu teen, siis väidetakse mulle, et neid pole üldse olemas ja ma kuulen hallukaid, kui mulle tundub, et keegi kellegi peale karjub. :-)

---Aga siiski- kas sul ei tule mõnikord hetked, kus sa mõtled, et ta on ikkagi su isa, ka tema ootab respekteerimist ja tahab, et teda hinnataks.

Ma õppisin teda austama kui inimest. Aga alles pärast seda, kui ma olin aru saanud, mismoodi ma ise tema suhtes käitun -- et kui keegi minuga niiviisi sigatseks, nagu mina isaga, siis oleks see küll ääretult vastik. Ma olin kogu aeg ennast ohvriks pidanud, kellele teised haiget teevad, aga kui mulle tuli pähe mõte, et isa võiks minu sõnadest haiget saada... Oeh! Esimese partsuga hakkas kole häbi. Ja siis tuli mõte, et ta pole ju seda ära teeninud. Ükski inimene ei ole. Ja siis hakkas see austus tasapisi kasvama, sedamööda kuidas ma ennast jälgisin ja püüdsin isaga inimese moodi suhelda -- nii nagu mulle meeldiks, et minuga räägitaks. Kusjuures ta joob tänase päevani edasi, ei ole kaineks saanud. Aga lihtsalt... minu enda suhtumine temasse on muutunud. Ja tema suhtumine minusse ka.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada