Alkohol 461 teemat   588 postitust foorumis

Lisa vastus

4 päeva joomist

Autor: üks mees 06.02.10 16:53

Tere kõigile foorumuastele ja saatusekaaslastele. Jõin 4 päeva ja nüüd on olukord kohutav. Käisin ka Kordamedis tilguti all, aga olemine on endiselt halb. Kas keegi tohtritest oskaks öelda mida tuleks teha, et sellistest tsüklitest välja tulla ja korralikku elu hakata elama. Olen suures masenduses ja mures. Tänud ette!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: mutt ühele mehele   06.02.10 16:53

raske, aga täiesti võimalik...usu mind...esimese asjana, nii kui tervis vähegi kannatab, soovitan jalutada värskes õhus...mida paremaks läheb, seda kiiremas tempos...ja juua mineraalvett või isotoonilist spordijooki...kui kaalikas valutab, siis soovitan 2 tbl lahustuvat Solpadeini poole klaasi vee kohta (lahustuvat sellepärast, et mõjub kiiremini ja ei kahjusta magu)...siis uinak kosumiseks ja jällegi võimalusel liikuda...ma ise ka varem ei osanud liikumise tähtsusest aru saada, aga see mõjub alati hästi...võiks öelda, et LIIKUMINE = ELU!!!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: kordamed   10.03.10 13:50

kordamed pakub ka mingit 5-korra süstikuuri, käid iga ppäev kohal, protseduur võtab ~15 min ja teeb enesetunde paremaks küll. aga kui varsti samas seisu ei taha olla siis oeab omale ikka 100% alkoholikeelu panema, ma pidasin eelmine talv 2 kuud täiseti probleemideta vastu, see kevade sattusin jälle sama jama otsa.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: veel samal teemal   10.03.10 13:52

kordamdist saab ka tablette et öödsel võimalik magama oleks jääda, muidu pohmas peaga ja värisevate ihuliikmetega on see suht võimatu, põhiline, ära peale võta, siis on see tilgutis käiminegi mahavisatud raha.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: hj   22.06.12 06:38

pole probleemi,mul läheb iga õhtu 4 l kanget õlut-ikka elan

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada