Vaksiin 18.07.21 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Põen neerupealiste puudulikust ja kasutan igapäevaselt ravimeid.Kas võin vaksineerida kui üks ravimitest mida kasutan on hydrocortison 10mg?Ravimi infolehel on kirjas ,et vaksiinidega eriline ettevaatus

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Jah, võite vaktsineerida ja koguni on äärmiselt soovitav seda teha. Kui peale vaktsineerimist peaks tõusma palavik, tuleb hüdrokortisooni annust mõneks päevaks kahekordistada nagu Teid on tõenäoliselt sellistes olukordades õpetatud tegema.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.