Diabeedihaige väikelaps ja lisamured 02.04.21 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Kirjutan Teile oma 4a diabeedilapse pàrast.
Lapsel diagnoosist möödas 2a aga lisanduvad mured mida ei tahaks tähelepanuta jàtta.
Soovin Teie kui teise arsti vaatenurka ja arvamust.
Lisan pildid, millega vôib olla selline asi seotud?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kahjuks pean Teile pettumuse valmistama - ma ei tegele lastega. Meil on kolleegide lasteendokrinoloogidega kokkulepe, et alla 15-aastaste diabeetikute probleemidega tegelevad nemad.
Tõenäoliselt peate silmas laigulisust lapse keelel. Arvan, et sellel pole diabeediga seost, kuid soovitan tungivalt siiski arutada probleeme lapse raviarstiga.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.