Näokarvad 16.09.16 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Põsel on õrnad karvad, mitte nagu päris lapseeas, aga vanus juba selline, et peaksid tumedamaks ja tugevamaks muutuma, kas on võimalik et see juhtub veel , või ei pruugi kuskile areneda. Lõual on natuke habeme taolisi karvu, testosterooni tase oli 4 kui mõõtmas käisin.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kui testosterooni tase oli 4, siis on see 25-aastase mehe jaoks ikka madal küll. Soovitan pöörduda selguse saamiseks kas endokrinoloogi või androloogi vastuvõtule.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.