Kas mul on võimalik kasvada 195 cm kanti. 01.08.16 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere, olen 14 aastane poiss ja 182 cm pikk ja tahaks teada kas mul on võimalik kasvada 195 cm?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kahjuks on selliste ennustuste tegemine võimatu. Arvestada tuleks Teie vanemate pikkust, senist kasvukõverat, luulist vanust jne., mille kohta puudub mul igasugune info. Ja isegi juhul kui info olemas oleks, on prognoosimine tänamatu tegevus.
Jah, võib öelda, et küllap kasvate veel, kuid kui palju just, ei oska ennustada.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.