Kilpääre ja vereproovi vastus. 11.01.16 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere

Digiloost näen, et on tulnud vereproovi vastused. Arstiga on kõne lepitud kokku alles kolmapäevaks. Biopsia vastust veel ootan.

KIRJELDUS Dex1-materjalis vähene veri ning vähesed follik.rakud. Dex2-materjalis kolloid, follik.rakud ja follik.rakkude kogumikud, üksikud türeofaagid. Tsütoloogilise leiu alusel follikulaarne sõlm. Patoloogi poolt hinnatud üldtsütoloogiline uuring (kuni 3 klaasi) OTSUS kirjeldus /morfoloogiline/ (patoloogia).

Muretsen hirmsasti ja tänan vastuse eest!

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Tsütoloogilise uuringu vastus on healoomuline, viited pahaloomulisusele puuduvad.
Lähemalt selgitab Teie arst.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.