Pidev näljatunne, kui ka väsimus. 28.09.15 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere. Mind vaevab juba terve nädal pidev nälja tunne, söön kõhu täis ja vaevu läheb 10min mööda, kui tunnen end taas nii nagu poleks midagi söönudki. Tean, et see pole normaalne ja see pärast ei rutta kohe uut suutäit võtma, vaid kannatan paar tundi siis söön ja siis kordub taas kõik. Ja väsimust tunnen ma samuti aga arvan, et see tuleb sellest, et pidevalt süüa tahan.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Ühtegi endokriinhaigust, mille tunnuseks oleks pidev söögiisu, ma kahjuks küll ei tea. Kui hea isu on kestnud vaid nädal aega, arvan, et selle põhjused ei ole haiguslikud ja tavapärane söömisrütm taastub peagi. Igaks juhuks võib perearstiga siiski nõu pidada.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.