kuumahood , tasakaaluhäired ja pearinglus 17.06.15 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere , mul selline mure , et pidevalt on mul kuumahood , ja siis hakkab pea ringi käima ja siuke jõuetuse tunne nagu ei jõuaks midagi teha pikali on vãhe parem olla ja tasakaalu häired on ka viimasel ajal nii tihti. Mida ma tegema peaksid?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Ühelegi endokriinhaigusele Teie vaevused ei viita. Perearst teeb vajalikud uuringud ja suunab eriarstile, kui vaja. Kui esimese hooga vaevused ei möödu, tuleb pöörduda korduvalt. Kilpnäärme talitluse võiks perearst igaks juhuks üle kontrollida (kui ta seda juba teinud ei ole).
Tervitades,
dr. Anu Ambos.