Näo karvkate hakkab ära kaduma 10.08.13 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere. Selline probleem on, et näo karvkate hakkab ära kaduma. Alguses oli väge laik nüüd kahe aastaga on päris suureks läinud ja läheb veel edasi. Mustad karvad kaovad ära ja asemele tulevad valged. Tahaks väga teada, kas see on mingi loomulik asi või pean pöörduma arsti poole. Aitäh.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Võimalik, et tegemist on pigmentatsioonihäirega - sel juhul peaks ka nahal olema hästi näha tasapisi laienev heledam laik, kus nahk enam päevitust peale ei võta. Igaks juhuks võib nahaarstiga konsulteerida, kuivõrd on Teid võimalik aidata, ei oska väheste andmete alusel öelda.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.