Kilpnäärme probleem? Soov tulla vastuvõtule 28.11.12 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere. Ma tahaksin registreeruda Teie vastuvõtule, kuid minu probleemsed sümptomid kestavad juba kaua, kõike jutustada ma ei jõua ja midagi unustan äkki ka rääkimata, mõnedest asjadest ka häbi rääkida, selle tõttu väga palun, et Teie saaksite anda mulle oma meiliaadressi. Et ma kirjeldaksin kõiki sümptomeid ja saadaksin ka Teile mõningaid analüüse ette, et see seletamine ei võtaks nii palju aega vastuvõtul, sest tavaliselt ma ei jõua kõike rääkida arstidele. Aitäh!

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Minu meiliaadress on avalik: anu.ambos@regionaalhaigla.ee
Tavaliselt ma patsientidega küll pikka meilivahetust ei pea, sest andmekaitseseadus seda ei luba, kuid kui soovite ise mingit infot edastada, mis aitaks vastuvõtul aega otstarbekalt kasutada, on see teretulnud.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.