Tabletid, mille mõjul suureneb östrogeeni tootmine 16.11.12 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere.

Internetis reklaamitakse mingisuguseid tablette, mis suurendavad rindu. Põhimõte seisneb selles, et tablettides sisalduvad erinevate ainete mõjul suurendab organism östrogeeni tootmist. Rõhutatud on, et tegemist on looduslike ainetega, samas võiks ju öelda, et uraan on ka looduslik. Küsimus, kas sellel võivad esineda halvad kõrvalmõjud pikemas perspektiivis või on see liiga individuaalne, et vastata/määrata?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
No mis sa kostad! Internet on piiramatute võimaluste maa! Kas aju suurendavatest tablettidest pole midagi kuulda?
Ei jõua kahjuks interneti avarustes levivate lollustega ennast kursis hoida. Olen päris kindel, et neil tablettidel pole Teie rindade suurusele mingit mõju. Loodetavasti pole neil kahjulikke kõrvalmõjusid.
Igal juhul raha sellisele jamale raisata küll ei soovita.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.