Kilpnäärme op. järgselt kurguprobleem 27.10.12 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Mul oli kilpnäärme op, mille käigus eemaldati kogu kilpnääre. 11.nov. saab sellest kaks kuud. Op. läks hästi, hääl on olemas ja pole muutunud, aga pikemalt rääkides väsib kurk ära ja kuskil viimased kaks nädalat on kurgus neelamise ajal selline tunne, nagu oleks kurk tuimestatud. Millest selline tunne võib olla? Ette tänades.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Ei tea. Pigem arvan, et sellel tundel ei ole kilpnäärmelõikusega mingit seost. Kui siiski vaevused peaksid kestma, tuleb pöörduda nina-kurgu-kõrvaarstile.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.