Kehapikkus 17.09.12 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere, mul on üks küsimus, võib tunduda küll imelik, aga siiski! Et siis ma olen 15aastane tüdruk, pikkust on 179cm, jalad on vääga pikad :) olen pikajalgne! Küsimus onselles, et kas TÕESTI pole kuidagi lühemaks võimalik jääda? Olen kuulnud, et rohelise tee ja kohvi joomine aitab? Tõde? Palun väga Teie vastust. Mingi moodus kindlasti leidub, nii väga sooviksin olla 5-6cm lühem, elu unistus

Tänan vastamast! :)

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Tõde on selles, et Sina lühemaks jääda ei saa. Teised lihtsalt kasvavad Sulle järele. Kui oled 20, ei tule Sinu praegune eluunistus Sulle enam meeldegi. Kas veame kihla? Lihtsalt kannatust!
Tervitades,
dr. Anu Ambos.