Peavalu, väsimus, tujumuutused 21.11.10 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Umbes kolm kuud tagasi tekkisid mul tugevad peavalud, kusjuures kevadel oli sama probleem, perearst saatis röntgeni, kuid edasi midagi ei saanud. Kiired tujumuutused on mulle iseloomulikud, aga viimasel ajal on asi hullemaks läinud. Olen muutunud väga hajameelseks, ei mäleta enam detaile. Pidev väsimusetunne, ka siis, kui olen kaua maganud. Kogu aeg on "pea paks" ja tuim olla. Mul on ka hemoglobiini madal tase. Kas ma peaksin muretsema või on see tüüpiline stress ja/või lihtsalt üleväsimus?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kas peaksite muretsema, ei ole Teie kirja põhjal küll võimalik kindlaks teha. Pigem võin soovitada pöörduda oma perearsti poole ja temalt nõu küsida. Muu hulgas võib ta siis ka Teie kilpnäärme talitlust kontrollida.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.