Kas kilpnäärmehaigus? 18.02.10 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere. Augustis tehti mulle kilpnäärmeproov TSH, mis oli korras, nüüd käisin kilpnäärme ultrahelis, kus oli, et kilpnääre tumenenud või tumenenud ala, muidu oli suurus normis ja mingeid sõlmi polnud. Kas see on mingi kilpnäärme haigus või mis asi see võib olla?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kahjuks ei saa Teie kirja põhjal mingit arukat vastust anda. Peaksin nägema ultrahelipilti või vähemalt lugema radioloogi kirjeldust.
Soovitan paluda kommentaari arstilt, kes Teid kilpnäärme ultraheliuuringule suunas.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.