Lapsega endokrinoloogi vastuvõtule? 15.05.08 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere! Loodan, et oskate mu küsimusele vastata. Mure siis järgmine... Sooviksin minna lapsega endokrinoloogi vastuvõtule (põhjuseks tugev karvakasv 1,4 aastasel tüdrukul). Kuhu ja kelle poole peaksin pöörduma (Tallinnas)? Kas on vajalik perearsti saatekiri?
Ette tänades,
väga murelik ema.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Lasteendokrinoloogid võtavad vastu Tallinna Kesklinna Lastepolikliinikus ja Tallinna Lastehaigla konsultatiivses polikliinikus. Perearsti saatekirja on vaja.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.