ootaja aeg on pikk... 23.04.08 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

tere!käisin täna ultrahelis,vastus on-istmus 2,7mm.parem sagar4,6ml sagara struktuur on ebaühtlane,sisaldab väikesi hüpoehhogeenseid koldeid.vasem sagar 5,9ml sagara struktuur on ebaühtkane väikeste hüpoehhogeensemate kolletega.paraarteriaalsetes piirkondades suurenenud lümfisõlmi ei leidu.retrosternaalruum on vaba.submandibulaarselt lümfisõlmed 0,3*6,5mm ja sellest mediaalsemal teine samalaadne lümfisõlm.kokkuvõte-submandibulaarselt normaalse suurusega lümfisõlmed.kilpnäärme struktuur viitab türeoidiidile.kuna arsti jutule saan alles kuu aja pärast,siis sooviksin teada,et mida teie arvate kõigest sellest...

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Arvan, et võib-olla ongi krooniline türeoidiit. Oodake rahulikult oma vastuvõtuaeg ära ja tõenäoliselt määrab arst Teile lisaks vereproovi hormoonanalüüsi ja kilpnäärmevastaste antikehade tiitri jaoks. Kas Te ravi vajate või ei sõltub vereproovi vastusest.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.