väljalangevad juuksed 02.07.07 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere, ma ei oska oma probleemiga kuhugi pöörduda. Asi selles, et mul tuleb enne menstruatsiooni jubedalt palju juukseid ära, juuksed justkui lähevad sõlme ja kleepuvad kokku ja tulevad suurte puhmadena ära. Päevade ajal ja umbes nädal pärast päevi on enam-vähem kõik korras ja juukseid tuleb ära ainult natuke. Millest võib selline probleem olla tingitud? Viimasel ajal on üldse enesetunne väga halb enne menstruatsiooni, pea valutab ning on väga suur väsimus.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Soovitan pöörduda oma murega günekoloogi poole. Günekoloogid on premenstruaalse sündroomi leevendamisel ehk kõige kompetentsemad.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.